Pragniemy zachęcić Drużyny Tropicieli Porządku z całej Polski do uczestnictwa w pierwszym konkursie międzyprzedszkolnym organizowanym przez Henry’ego i Przyjaciół! Drużyna Porządku, która wypełni najwięcej stron kolorowanki wygra zabawkowe odkurzacze Henry Numatic i zabawkowe mopy z wiaderkiem Henry Numatic na użytek Przedszkola. Henry przewidział również nagrody za 2 i 3 miejsce, jest o co walczyć!

Zasady konkursu

Krok 1. Zarejestruj przedszkole

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest uprzednia rejestracja w Programie przedszkolnym Henry i Przyjaciele Porządku Tropiciele. Dokonaj rejestracji.

Krok 2. Poczekaj na paczkę od Henry’ego

W ramach uczestnictwa w Programie każde z przedszkoli otrzyma m.in. kolorowanki Tropicieli Porządku w ilość adekwatnej do zadeklarowanej w formularzu zgłoszeniowym. Pula materiałów będzie na tyle duża, że wystarczy również na użytek domowy dla maluchów.

Krok 3. Przekaż kolorowanki maluchom

Każde z Twoich podopiecznych może przyczynić się do wygranej przedszkola. Im liczniejsza jest drużyna, tym większe szanse na wygraną!

Krok 4. Zorganizuj zabawę w kolorowanie

Zorganizuj dzieciom czas i zaproponuj zabawę w kolorowanie. Każda wypełniona z uśmiechem kolorowanka się liczy!

Krok 5. Zróbcie sobie zdjęcie grupowe

Zrób zdjęcie swojej przedszkolnej Drużynie Tropicieli Porządku, na którym widoczne będą pokolorowane prace i ich mali autorzy!

Krok 6. Zróbcie zdjęcia konkursowe

Zróbcie zdjęcia wszystkim wypełnionym stronom kolorowanek. Na jednym zdjęciu może znajdować się dowolna ilość prac, ważne, żeby ich ilość była możliwa do weryfikacji przez jury. Pamiętaj! W tej zabawie liczba ma znaczenie. Im więcej wyraźnie pokolorowanych stron kolorowanki znajdzie się na zdjęciu, tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Krok 7. Prześlij zdjęcia konkursowe i zdjęcie grupowe, uśmiechnij się i czekaj na rozstrzygnięcie

Wyślij zdjęcie grupowe i zdjęcia konkursowe na adres: marketing@sklepnumatic.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs Henry i Przyjaciele”. W treści maila napisz ile prac znajduje się na zdjęciach konkursowych i przede wszystkim zamieść informacje dotyczące placówki takie jak w formularzu rejestracji: pełna nazwa placówki, dokładny adres, miejscowość.

!!! Pamiętaj, że zdjęcia grupowe będą umieszczane w witrynie Programu www.henrydzieciom.pl, nie zapomnij poinformować o tym rodziców i uzyskać ich zgody na rozpowszechnianie wizerunku maluchów

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz w regulaminie. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z regulaminem.